Červen 2012

hell, yeah! :)

12. června 2012 v 21:15 | nafrněná mánička. :)
yéééáh,
tak, co? co,co,co,co? tak za prvý jsem borka, magasuper borka, protože jsem dostala za dvaaa z matiky! understand lidi? Hii, vytlemená jak bagr. :))
dobře, takže mi asi trochuu hraboší (to mi připomíná, že už nechci křečka:D). né, nebyla jsem tu, ale řekla jsem si, že není od věci občas napsat článek, jak se mám a tak. stejně to tady čte jen moje sonička! <3 je spoustu novinek! tak například, že jsem si v záchvatu vzteku ustřihla vlasy a vznikhla z toho zubatá ofina. měla jsem tu ofinu krásně dlouhou, až po ramena, jenže já krááva jsem musela udělat zrovna tohle. jó, vypadám jak blbeček, ale ono to doroste. mohla jsem to udělat někdy jindy, než před letní sezónou, všude se to hemží hamiňami kluky, jenže já vypadám jak kdyby do mě nabourala zahradní sekačka. ale to se vsákne. důležilá je vnitřní krása, atakdále.
fuuuuu, jakože mi ten gympl dává pořádně zabrat, co jsem si myslela já naivka? jo, bambilionkrát těžší než základka, ale lepší lidi. milejší, roztomilejši( :D:D:D) a upřímější. ještě jedna nešťastná love story, ale to už je pryč. taky se mi zhoršili vyjadřovací schopnosti. jójó. a taky jsem ztratila empéčtyřku a ukecala rodiče na novou - eplíčkovou, hell, yeah. mám teďka guns n' roses mániii a v hlavě don't cryy, tonight! když tak uvažuju, dnešní hudba jde do kytek. what the hell is Nicki Minaj? Dakfejsová kráva, co si myslí, že zpívá. (nodobře,neukamenujtemě). jojo, nejlepší jsou devadesátý, osmdesátý a sedmdesátý léta. :)))
sliiiint, <'3
atadymáteměě, teda ještě s ofinou. ')

tak to by stačilooo. :D

tak někdy naschlee. :-"