Únor 2012

That's will be fuun. Everything is fum, for me. :33

12. února 2012 v 13:23 | broo.
héééy.
nevim, co se mi děje, že píšu článek každý den (može času, to bude asi příčina. :D)
JSEM TÁK PYŠÁ, MÁM ROZHODNUTÍ. :DD

Jo. To musím dát, to dám. Normálně se budu učit na skejtbórdu. Jo, dobrý, jsem holka, ale whatevs. Kdo určuje pravidla?! Jo, strašně se mi líbí klouzat po chodníku a skákat přes lavičky. Vypadá to tak elegantisímo. Já si samozřejmě rozbiju držku, s tím počítám, ale alespoň mám nějaký cíl na léto. Léto♥. To bude prdel, to budou nekonečné hodiny ve vodě. A taky VENKU ve třiceti stupních, yéééáh. Ne líčka v barvě zralých rudých jablek.

And jsem strašně vděčná svoji mamce za to tlačení k cvičení a klavír, jen díky ní dokážu zahrát Nothig else Matters, yó! Jsem ták pýýýýýýýšnáááá ( nikdo jiný si to nevzal na triko) :DD A díky dnešnímu mega nudění jsem si rozhodla nabarvit wayfarerky na modro. WTF?! Noo, tak jsem si tak trochu sloupala barvu z brejlí a nabarvila si je na novou, světlou nebeskou. Jó, jsem král nudných nezáživných činností. Takže to bude asi všé. :D :) Sou, bájbájhalyvůdhilsforeva! :333
...................Tumblr_lxn5nuutlr1qfb46yo1_500_large

Everything will be okay, so guy, let's do it! :)

11. února 2012 v 10:27 | broo.
Jakože něco k organizaci. Dám vám radu do života: nikdy si nezakládejte dvacetšest rubrik (tohle číslo je moje oblíbené ;D)! Pak stejně budete vkládat všechny vylejvárnysrdce do jedné rubriky - deníku. Nebo alespoň nebuďte mnou, že. :D

eehm, tak s designem jsem se srala aslepoň hodinku, i když je naprosto primitivný a svládl by to i cvičený šnek. Ale já takové jednoduchosti miluju. Tentokrát jsem vynechala květinový vzor, protože kromě květinových potisků na oblečení mi jde celkem na mozek. -.-' Takže tam je vesmír, nějakej text a myslím, že nejste slepí! :DD

No, takže jsem strašně šťastná, že jsou konečně jární práázky, hepyeend testů, alespoň na týden. :333 To znamená rodinná dovolená v Jeseníkách, lyže. Bajduej, jedinej sport, který mi jde, kterého znám pravidla (ten taky žádný pravidla nemá, žeano. :DDDD) A určitě nevíte co to je ,,snoutjubing". Haha. To je když vezmete kus plastu, nafounete ho do měkký kulatý věci, takové to, jak v tom plavete, éé, kruh a pak na tom sjedete párkrát sjezdovku. Prostě blbina na osmou. Můůj styl, yeáááááááááááááááááááááááááááááááááh! :DD♥ Pak budeme mejkovat snoumeny až tů morning. :D (jo, strašně se mi líbí psát anglická slova tak, jak se vyslovujou. A taky je mimochodem angličtina asi dvasetšestkrát betrnější než němčina!:D Jo a miluju patlání slov, Lizz ví.) :D:D♥ Takže tejden pohody, akorát jsme to moc nedomysleli a ve škole jsme odložili všechny testy na pondělterstředčtvrtátek. Na popříští týden, takže samozřejmě budou všechny testy jako opsaný od mýho bratra, kterej prohlásil, že ta písnička od Ejsí Dísí Nafing els betrs je fakt dobrá. :DD♥ Nehledejte v tom souvilost.
Tumblr_lylbqd6dok1qinebpo1_500_large
oli.♥

A taky se musím jakože poplácat po rameni, protože jsem se naučila na klavír Piráty z Karibiku. Ee, jo, hraju na klavír a vrahany. Varhany je ten hudbení nástroj v kostele, akorát, že já hraju na elektrické. A je to fakt fuška hrát nohama rukama zároveň. ;D No nic. Tak už jsem tho namlela dost, jsem výýýýýřečný díťatko. :))
Tumblr_lyyla099wf1qa3jido1_500_large
weheartit.♥ jůůů, Locika!♥:)) :D

broo.

my name's broo.

10. února 2012 v 18:49 | broo.
Soo, okay.
čáááááues, jsem Anička, které její suprčupr třída říká Aňie, nebo Any Féét. Je mně třináct a plně si užívám dětství. Fakt si neumím představit, jak ve třiceti budu blbnou na řetízkáči. Ve třiceti budu chodit na plesy a žít nudnej, rodinney život. Ke skvělému vzdělání, dobrému vychování a budoucí skvělé práci mi přispívá chození na místní božbožboží gymnázium Péťi Bezruče. Ať žijí lemry GPB, aneb skvělá První Á! Ne, fakt, jsem moc ráda, že jsem vypadla z povrchní základky, ve třídě, kde nejsi ,,in!", když na sobě nemáš třista tun mejkapu a vlasy v úžasnej dizajnu rovných hřebíků. :3 Já jako miluju vlníté, nejlíp kaštanový vlasy, které samozřejmě nemám. :D Mám tmavě hnědé kdyžsijenechámpřesnoczapletené vlnité vlasy a překvapivě seru na řasenku (joo, fuck, chtěla bych, ale maminka říká, že né. A co řekne maminka, platí, děcka trochu ironie, do života). Taky mám bráchu, kterého ze srdce žeru, protože je to můj dvojník, stejně střelený člověk jako já, ehm, máme to v rodině. Jo a na lásku nemám absolutní štěstí, už třináct let čakám na první pusu. Hhhh.

Rock mind - tak jakože vymýšlení mi trvalo asi dvacetšest sekund, takže nic spešl, chápete. :'D
ehm, jo. Kdybyste hledali člověka, který je silným zastáncem Rocku, (né to, co má Hanny Montana na tričku - play rock, fakt ne!:'D ) ale Three Days Grace, Nirvany (Kurrrrrrt Cobaiin!♥), Metallicy (mimochodem nic kromě Nothing else Matters neposlouchám, ehm :DD), Nickelback(fuck, yeah :D), Green Day (A jedem Bilýý, Aj uil bí emericen idiot), 30 Second to Mars (Annie Letová, jméno mé!), My chemical romace(Nananananananananananana'!), Skrillex (dobře, tohle Rock moc není, ale když si zajdete do boží učebny naší něminy, tak byste umřeli pro ty basy!♥) . A taky Avril Lavigne a pak ještě další božské návykové písničky. Ty budou v článcích, pusy.

broo ~ no, nic jinýho mně nenapadlo. :333 <'3

jo a párkrát do roky zajdu na tyhle blogy:
www.takemybreathaway.blog.cz
www.dinokate.blog.cz
www.delineate.blog.cz
www.sparkling-star.blog.cz
www.pandoria.blog.cz